logo Facebook
ikona Facebook logo YouTube logo serwiu Allegro

Studio5s – Serwis fotograficzny i elektroniczny w Warszawie na Woli

Nasza firma to profesjonalny serwis fotograficzny oraz elektroniczny zlokalizowany w Warszawie na Woli. Ponad 21-letnie doświadczenie w branży, daje nam możliwości świadczenia usług na najwyższym poziomie. Firma narodziła się z pasji do sprzętu fotograficznego oraz nowości elektronicznych. Pasja, połączona z dużym doświadczeniem oraz wiedzą, stała się codziennym zajęciem. Wciąż jednak naszemu zespołowi towarzyszy zapał oraz pełne zaangażowanie wkładane w każde zlecenie. I to właśnie przynosi sukces naszemu foto serwisowi.

Nasza firma to nie tylko rzetelny serwis sprzętu fotograficznego. Zajmujemy się naprawą oraz sprzedażą różnych modeli dronów i quadrokopterów.

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego serwisu fotograficznego w Warszawie i natrafiliście na Studio5s na Woli, to znaczy, że jesteście w dobrym miejscu.

Wykonując naprawy sprzętu fotograficznego, zwracamy szczególną uwagę na jakość oferowanych przez nas usług oraz produktów.

Współpracujemy jedynie z renomowanymi markami sprzętu fotograficznego. Oryginalne części, sprawdzane prosto od europejskich producentów, daje gwarancję trwałości i zadowolenia z naprawy. Naprawiamy zarówno aparaty cyfrowe, jak i lustrzanki cyfrowe oraz analogowe.

 

Nasza firma to zespół specjalistów w dziedzinie elektroniki, których kompetencje oraz wiedza poparte są odpowiednimi szkoleniami przeprowadzanymi przez europejskie centra serwisowe. Firma dysponuje również nowoczesnym zapleczem technicznym, umożliwiające kompleksową i szybką obsługę zleceń. Nasz serwis na Woli oferuje także obsługę wysyłkową, dzięki której naprawiony sprzęt wysyłany jest kurierem.

 

Wśród innych warszawskich serwisów sprzętu elektronicznego wyróżnia nas pełne zaangażowania, profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. W celu uzyskania bliższych informacji o profilu naszej działalności, zachęcamy do obejrzenia krótkich filmików na kanale YouTube o charakterze informacyjnym oraz instruktarzowym. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebook’u oraz siedziby serwisu na warszawskiej Woli.