logo Facebook
ikona Facebook logo YouTube logo serwiu Allegro
Naprawa lustrzanek cyfrowych i analogowych

Naprawa lustrzanek cyfrowych i analogowych

Studio5s w Warszawie wykonuje profesjonalne naprawy i konserwację lustrzanek cyfrowych i analogowych. Jeśli mają Państwo problem z niedziałającym aparatem, zapraszamy do niezwłocznego skorzystania z naszych usług. Nasz zespół wykwalifikowanych techników, kompleksowo zajmuje się naprawą sprzętu elektronicznego.

Wykonujemy szeroki zakres usług serwisowych. Dokonujemy precyzyjnych napraw technicznych lustrzanek począwszy od usuwania usterek w mechanizmach migawki, zmiany przesłony oraz podnoszenia lustra, aż po eliminowanie błędów i uszkodzeń w elektronice aparatów cyfrowych oraz naprawę lamp błyskowych. Dokonujemy także kompleksowej naprawy obiektywów, m.in. serwisu zanieczyszczonych lub uszkodzonych pierścieni, niepoprawnie działających mechanizmów AF. Wykonujemy również dokładne czyszczenie filtra matrycy, soczewek obiektywów oraz  komory lustra. Świadczymy naprawy portów dla kart pamięci. Zapraszamy do dostarczenia lustrzanki do naszego serwisu na warszawskiej Woli. Wykonamy bezpłatny przegląd oraz wycenę naprawy.

W trosce o naszego klienta, dbamy o najwyższą jakość naszych usług oraz najkorzystniejsze ceny. W naprawach wykorzystujemy jedynie oryginalne części renomowanych producentów lustrzanek, liderów na światowym rynku aparatów fotograficznych. Nowocześnie wyposażone zaplecze techniczne naszego warsztatu pozwala na precyzyjną i szybką naprawę oraz poprawne zamontowanie części.

W celu zaoszczędzenia czasu naszych klientów, wyprowadziliśmy system wysyłkowy naprawionego sprzętu. Tym samym, mogą Państwo przyjechać po aparat do naszego biura na warszawskiej Woli, albo zlecić wysłanie go kurierem w odpowiednio zabezpieczonej paczce.

 

Jeśli Twoja lustrzanka nie działa tak sprawnie jak powinna, koniecznie skontaktuj się z nami. Zapraszamy do naszego serwisu w Warszawie (ul. Erazma Ciołka 35 na Woli) oraz odwiedzenia naszego profilu na FB.

NIKON D40
Wymiana uszkodzonego mechanizmu sterowania przysłoną

NIKON D700
Wymiana uszkodzonego portu karty CF

Nikon D700
Naprawa uszkodzonego mechanizmu napinania

NIKON D50
Uszkodzony mechanizm podnoszenia lustra - przysłony

PENTAX ASAHI
Naprawa mechanizmu lustra

SONY ALPHA 200

Card ERROR

CANON EOS 500N + OBIEKTYW

Naprawa uszkodzonego mechanizmu transportu i AF