logo Facebook
ikona Facebook logo YouTube logo serwiu Allegro
Naprawa aparatów cyfrowych

Naprawa aparatów cyfrowych

Nasz serwis fotograficzny prowadzi naprawy aparatów cyfrowych, lustrzanek (zarówno cyfrowych jak i analogowych) oraz obiektywów. Po wykonaniu usług serwisowych, sprzęt zostaje starannie wyczyszczony oraz sprawdzony pod kątem usunięcia usterki. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z efektów współpracy z naszą firmą. Wśród innych firm w Warszawie wyróżnia nas w pełni profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. W swojej pracy stawiamy na dokładność oraz terminowość wykonywanych napraw. 

Do aparatów używamy jedynie oryginalnych zamienników, produkowanych przez światowych liderów w branży fotograficznej i cyfrowej. Sprowadzamy do Warszawy części z krajów europejskich, aby mieć pewność, że oferowane przez nas usługi serwisowe są na najwyższym poziomie, a naprawiony aparat będzie służył naszym klientom latami. Jedynie przy użyciu wysokiej jakości części, możemy zagwarantować trwałość sprzętu oraz doskonałe zdjęcia.

Studio5s w Warszawie na Woli wyposażone jest w profesjonalne i nowoczesne zaplecze techniczne, pozwalające na szybki przegląd aparatu oraz skuteczną naprawę z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Posiadamy wszystkie przyrządy pomiarowo-testowe oraz narzędzia. 

Naprawiamy między innymi uszkodzony spust migawki, wymieniamy porty karty pamięci, części obudowy oraz elektroniki aparatu cyfrowego.

Przyjmujmy do naprawy również obiektywy. Zapraszamy do objerzenia naszych instruktarzowych filmików na YouTube.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w punkcie serwisowym na warszawskiej Woli. Nasz zespół specjalistów wykona bezpłatny przegląd oraz wycenę naprawy. Udzielamy doradztwa w sprawach technicznych - podpowiemy Państwu najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązanie dotyczące konserwacji aparatów i eliminacji usterek.

Nie muszą Państwo przyjeżdżać do Warszawy po naprawiony sprzęt fotograficzny. Nasz serwis prowadzi obsługę wysyłkową zleceń. Sprzęt odsyłany jest do właściciela kurierem. Dla naszych klientów wybieramy jedynie najłatwiejsze i najbezpieczniejsze rozwiązania.  Paczki są odpowiednie zabezpieczone, aby sprzęt podczas drogi nie uległ ponownemu uszkodzeniu.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do udziału w grupie dyskusyjnej Studia5s na FB lub odwiedzenia naszej siedziby w Warszawie na Woli. 

 NIKON S4
Naprawa uszkodzonej migawki

OLYMPUS FE-20
Zapiaszczony mechanizm AF, zablokowany obiektyw

FUIJFILM FINEPIX AS
Naprawa zapiaszczonego aparatu

SONY DSC F828

Naprawa uszkodzonego zawiasu obiektywu

 PANASONIC DMC LZ-20

Naprawa uszkodzonej lampy błyskowej

 NIKON COOLPIX S700

Uszkodzona elektronika cyfrowa