logo Facebook
ikona Facebook logo YouTube logo serwiu Allegro
Naprawa aparatów fotograficznych Warszawa (Wola)

Naprawa aparatów fotograficznych Warszawa (Wola)

Naprawa sprzętu fotograficznego od samego początku była dla nas pasją. Zainteresowanie do elektroniki narodziło się podczas naprawiania pierwszych aparatów, takich jak Zenit, Praktica, Smiena. Hobby z czasem stało się zawodem. Tym sposobem, od ponad 21 lat zajmujemy się profesjonalną naprawą aparatów fotograficznych na warszawskiej Woli.


Oferta serwisu fotograficznego

Jeśli szukasz rzetelnego serwisu, który kompleksowo zajmuje się aparatami fotograficznymi, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Dokonujemy naprawy oraz konserwacji sprzętów fotograficznych – zarówno aparatów cyfrowych, jak i analogowych. W trosce o wysoką jakość usług, oferujemy jedynie oryginalne części, sprowadzane bezpośrednio z głównych magazynów renomowanych producentów na rynku  fotograficznym. Współpraca z liderami technologii cyfrowych, pozwala na utrzymanie najwyższego poziomu usług, znacząco się wyróżniającego wśród innych warszawskich serwisów. Wykonujemy bezpłatne przeglądy i wyceny aparatów.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Wieloletnie doświadczenie w branży dało możliwość stworzenia profesjonalnego warsztatu zlokalizowanego w dzielnicy Wola, ze specjalistycznie wykwalifikowanym w naprawach aparatów fotograficznych personelem.

 

W naszym zespole, wieloletnie doświadczenie poparte jest licznymi szkoleniami, organizowanymi przez europejskie centra serwisowe.

 

Pracownia firmy jest kompleksowo wyposażona w przyrządy pomiarowo-testowe oraz odpowiednie narzędzia niezbędne do skutecznej naprawy aparatów fotograficznych.

  

Głównym celem naszej pracy jest szybka i zadawalająca naprawa aparatu fotograficznego. Dzięki wysokiej jakości usługom, zaufało nam wielu klientów. Dogodna lokalizacja w Warszawie na Woli, ułatwia trafienie do naszej siedziby. Obok naszego biura znajdują się miejsca parkingowe.


Serwis wysyłkowy

Nie muszą Państwo przyjeżdżać na warszawską Wolę po naprawiony sprzęt. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, prowadzimy serwis wysyłkowy. Przesłany do nas sprzęt odsyłamy do nadawcy – dotyczy to zarówno naprawionych jak i nie naprawionych aparatów.  Rozbudowany dział spedycyjny, pozwala na sprawną obsługę wysyłkową naprawionego sprzętu fotograficznego. Dokładamy wszelkich starań, aby był on należycie zabezpieczony i trafił do Państwa możliwie najszybszą i najbezpieczniejszą drogą. Sprzęt odsyłany jest  firmą kurierską GLS. 

NIKON D300
Uszkodzony mechanizm sterowania AF

Nikkor 24-70
Wymiana gumowego pierścienia zoom

NIKKOR 18-55
Uszkodzony mechanizm AF

NIKKOR 18-55
Uszkodzony mechanizm AF

 Obiektyw 
OLYMPUS DIGITAL  14-42 f 3,5-5,6 L ED

Sigma 150-500 VR
Uszkodzony VR, AF, Przysłona